Pojišťovna Wüstenrot povinné ručení

Pojišťovna Wüstenrot povinné ručení

Wüstenrot a jeho povinné ručení je dnes již obecně známým produktem. Stojí na principech standardního povinného ručení, které je zákonem předepsané a musí ho vlastnit každé vozidlo, které je provozováno na pozemních komunikacích v České republice. Jeho majitel je odpovědný za včasné placení a v případě nehody má nárok na krytí pojistného ten, kdo je při nehodě jako poškozený. Plnění se provádí z povinného ručení viníka. Důležitou součástí smlouvy jsou tak jednotlivé faktory povinného ručení.

Faktory ovlivňující povinné ručení u Wüstenrot

Wüstenrot ve své základní nabídce povinného ručení nabízí dvě varianty pro limity plnění. První je zákonem stanovené minimum 35 milionů Kč na škody na majetku a škody na zdraví, druhou možností jsou pak navýšené limity v podobě 70 milionů Kč za škody na majetku a zdraví dalších osob. Výše pojistného je samozřejmě odvislá od výše pojistných limitů a dalších faktorů.

Možnosti povinného ručení u Wüstenrot

Wüstenrot povinné ručení představuje celou řadu výhod. Svým zákazníkům se snaží pojišťovna Wüstenrot prostřednictvím svého povinného ručení přinášet bonusy, slevy a další alternativní nabídky, které celkové povinné ručení doplní či vylepší. Zajímavé je i spojení stavebního spoření u Wüstenrot a povinného ručení. Aktivně využívající klient stavebního spoření má nárok na několika procentní slevu z povinného ručení. Když se k tomu připočtou slevy zkušeným řidičům, beznehodovým řidičům a další, je možné dosáhnout výrazného snížení celkové ceny, kterou je nutné za povinné ručení platit.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky