Pojišťovna Wüstenrot

Pojišťovna Wüstenrot

Pojišťovna Wüstenrot není na českém trhu tak známá, jako například její kolegyně stavební spořitelna Wüstenrot. Avšak tato značka se čím dál častěji prosazuje i na pojistném trhu a pomalu se dostává do předních pozic. Společnost prakticky funguje již od roku 1993, kdy byla pouze stavební spořitelnou, a postupem času začala své portfolio rozšiřovat i o další segmenty v podobě životních a neživotních pojištění. Dnes již pojišťovna Wüstenrot nabízí kompletní a komplexní produktovou základnu, která uspokojí prakticky každého klienta. Dobré a kompletní zabezpečení celé rodiny je pro Wüstenrot pojišťovnu prioritním ukazatelem.

Skupina Wüstenrot v zahraničí

Samozřejmě se nejedná o českou společnost, ale dceřinou firmu německého kolosu Wurttembergische AG Wüstenrot. Ta má tradici již z dvacátých let minulého století, kdy nabízela rodinné spoření. Dnes je celý koncern nadnárodní korporací se silnou klientskou základnou, o kterou se může i česká Wüstenrot bez problémů opřít. Díky mezinárodním zkušenostem přináší Wüstenrot do Česka svěží vítr a nové nápady. To vše samozřejmě musí být podpořeno kvalitním managementem a financováním. To vše Wüstenrot splňuje, jelikož i v době krize dokázala vykazovat zisk. Společnost se staví na stranu odpovědné politiky pojištění, a proto vytváří prostředí, kde je minimum problémů a vše vysoce transparentní.

Nabídka pojišťovny Wüstenrot

Wüstenrot se soustředí na nabídku pojištění, které nalézají skutečné uplatnění v praxi. Velký důraz je kladen na povinné ručení a havarijní pojištění. Navíc, pokud jsou oba tyto produkty v kombinaci, znamená to nejen absolutní ochranu vozidla, ale i podstatně nižší náklady, než kdyby měla být obě pojištění sjednávána zvlášť.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky