Pojišťovna Uniqa

Pojišťovna Uniqa

Pojišťovna Uniqa funguje na českém trhu jako stálice. Své první kroky podnikla již v roce 1993 a v současnosti má plnou univerzální pojišťovací licenci. To ji opravňuje k poskytování životního i neživotního pojištění občanům, firmám i státním institucím. Velmi zajímavé nabídky, které pojišťovna Uniqa každoročně přináší, oslovují statisíce klientů a stále více lidí nachází v této stabilní instituce stálého partnera.

Silná skupina Uniqa

Pojišťovna Uniqa funguje pod záštitou nadnárodní rakouské finanční skupiny UNIQA International Versicherungsholding, který se orientuje jasně na pojištění napříč celou Evropou. Hlavní koncentraci a soustředění Uniqa je ve střední Evropě, ale také v Itálii, Bulharsku, Ukrajině či Maďarsku. Jde o silnou skupinu, která je svým významem předurčena k tomu být dlouhodobě úspěšná. V každé z uvedených zemí má Uniqa výrazný podíl na trhu, takže se nejedná pouze o účast, ale o výraznou účast a formování daných pojistných trhů.

Uniqa v České republice

Uniqa se snaží dlouhodobě růst. To se jí také po několika procentech ročně daří a stabilně rozšiřuje počet svých klientů i vypsané pojistné. Oproti konkurenci je dokonce růst Uniqa pojišťovny podstatně dynamičtější. V budoucnu bude patřit rozhodně k několika málo hlavním poskytovatelům pojištění u nás. Zatím se zaměřuje především na fyzické osoby. Díky mateřské společnosti však také hledá klienty u nadnárodních korporací a velkých podniků, jelikož právě zde vidí společnost trvalý přísun prostředků a zajištěnou klientelu. Hlavní nosníky pojišťovny Uniqa je bezesporu rychlý servis, jednoduché uzavírání smluv, nízká administrativní náročnost a profesionální individuální přístup.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky