Pojišťovna Slavia

Pojišťovna Slavia

Pojišťovna Slavia je tradiční českou institucí, která funguje již od roku 1868. Za tu dobu prošla celou řadou změn, názvů a majitelů. V současnosti je součástí Capital Management Company. Pojišťovna Slavia představuje tradici, historii a důvěru. To jsou hodnoty, na které sází především. Navíc se od těchto tradic odpichuje k modernímu přístupu, službám a produktům, které dlouhodobě oslovují zákazníky. Jde o špičkovou instituci, která je úspěšná, rostoucí a plně soběstačná.

Údaje o pojišťovně Slavia

Pojišťovna Slavia je svým základním kapitálem spíše menší institucí, avšak jméno společnosti je více než dobře známé prakticky každému. Pojišťovna dlouhodobě generuje kladný výsledek hospodaření, ve kterém se odráží její úspěšnost a správný přístup. Pojišťovna Slavia se snaží oslovovat zákazníky rychlým servisem, moderními službami a lidským přístupem. Instituce disponuje celou řadou certifikátů kvality, odbornosti i dokonalé způsobilosti. Na všechny strany od pojišťovny Slavia sálá kvalita spojená s tradicí.

Nabídka pojišťovny Slavia

Jelikož se hlavně pojišťovna Slavia specializuje na fyzickou klientelu, je nutné nabízet kompletní a komplexní nabídku pojištění. Jde o životní i neživotní pojištění prakticky pro každého. Pojišťovna Slavia však míří i k národním a nadnárodním korporacím. Rozhodně na tomto poli získala celou řadu předních českých ale i světových společností, kterým zajišťuje pojištění a stará se o jejich finance.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky