Pojišťovna Kooperativa povinné ručení

Pojišťovna Kooperativa povinné ručení

Povinné ručení od pojišťovny Kooperativa oslovuje zákazníky napříč celým spektrem. Nejen, že společnost nabízí klasickou formu povinného ručení, ale snaží se připravovat i nabídky a možnosti, jak výhodněji a lépe chránit i svůj majetek. Povinné ručení obecně funguje na principu výplaty škod, které řidič způsobí provozováním svého vozidla další osobě. Jde o škody na majetku tak i na zdraví. Při nehodě, kterou pak řidič zaviní, uhradí pojišťovna poškozenému jeho náklady. Na škodu samotného viníka se povinné ručení nevztahuje. K tomu účelu slouží spíše havarijní pojištění. V kombinaci obou pojištění je pak vozidlo chráněno jak proti škodě na cizím majetku, tak i proti škodám na vlastním. Kompletní ochrana pak vyjde podstatně levněji a to právě díky spojení obou druhů pojištění v jedno, respektive jejich uzavření u jediné instituce.

Možnosti povinného ručení od Kooperativy

Základním členěním a prvním dělením je rozřazení povinného ručení od pojišťovny Kooperativa podle toho, do jaké výše plnění je povinné ručení poskytováno. Existují dvě varianty a to do 35 milionů Kč a do 70 milionů Kč škody na majetku a škody na zdraví. Hlavní aspekty, které pak mají u Kooperativy vliv na cenu, jsou právě tyto limity, zkušenosti řidiče a předchozí průběh pojištění vozidla.

Výhody povinného ručení od Kooperativy

Samozřejmě Kooperativa pojišťovna jako významný hráč na trhu pojištění musí neustále přicházet s něčím novým a zajímavým. O to se také pravidelně společnost snaží. Hlavním tahákem poslední doby je získání živelného pojištění vozidla naprosto zdarma. Do hry vstupují samozřejmě také bonusy za bezeškodní průběh a navíc Kooperativa nabízí 75 procentní slevu na celoroční kartu cestovního pojištění. Společnost se snaží být neustále napřed a připravovat svým klientům zajímavé nabídky a speciální akce.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky