Pojišťovna Kooperativa

Pojišťovna Kooperativa

Pojišťovna Kooperativa je jednou z největších českých pojišťoven. Pokud se vezme pouze objem celkového pojistného, pak jí patří v celé České republice skvělá druhá příčka. Společnost funguje od roku 1991, tedy byla založena jako jedna z prvních soukromých pojišťoven vůbec. Díky tomu a samozřejmě i dalším aspektům v současnosti obhospodařuje zhruba čtvrtinu pojišťovnického trhu u nás.

Silná skupina

Pojišťovna Kooperativa patří jako prakticky všechny velké instituce pod velkou mezinárodní skupinu. Jde o Vinna Instance Group, která svým významem dosahuje známosti prakticky po celé Evropě. Tato nadnárodní korporace se orientuje spíše na menší země jižní a východní Evropy, kde propracovává a spolupodílí se na vytváření místního pojišťovnického trhu. Díky tomu, že se pojišťovna Kooperativa může opřít o takto silnou skupinu, dokáže využívat její know how a tím pádem velmi pozitivně ovlivňovat i své hospodářské výsledky. Díky tomu se stále drží v kladných číslech, pravidelně roste a vykazuje zisk. Tím je nejen pro akcionáře, ale samozřejmě i pro klienty zárukou stability a bezpečnosti. Což jsou dvě nejvýznamnější vlastnosti každé pojišťovny.

Nabídka pojišťovny Kooperativa

Pojišťovna Kooperativa nabízí prakticky kompletní sortiment služeb a produktů. Vše začíná samozřejmě u pojištění majetku, přes pojištění zdraví až k životním pojištěním. Všechny obvyklé produkty, které jsou na českém trhu k dispozici, najdete i v nabídce pojišťovny Kooperativa. Snahou společnosti je neustále vytvářet nové a zajímavé produkty, čímž samozřejmě získává celou řadu nových zákazníků. Navíc díky podpoře ze strany silné nadnárodní skupiny představuje pojišťovna Kooperativa silného partnera, se kterým se nebojí spolupracovat ani velké společnosti, při pojišťování svých zakázek a výrobků. Nad celým systémem komplexního zabezpečení však výrazně ční individuální přístup, kterým se snaží pojišťovna Kooperativa vyjít maximálně vstříc každému klientovi a připravit mu tak nabídku přesně podle jeho gusta.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky