Pojišťovna Generali

Pojišťovna Generali

Pojišťovna Generali funguje na českém trhu dlouhodobě jako zavedená instituce. Snaží se nabízet klientům komplexní služby v oblasti komerčního pojištění a tím apelovat na bezpečnostní stránku majetku a zdraví občanů. Díky silné podpoře ze strany celé skupiny Generali, která byla založena již v roce 1831, dokáže česká pobočka dlouhodobě vykazovat stabilní zisk, přináší inovace a mapuje komplexně celý pojistný trh u nás.

Česká Generali pojišťovna

V České republice se Generali pojišťovna snaží získat významnější postavení, jelikož z pozice celé skupiny Generali je vždy tato společnosti mezi několika hlavními hráči na daných místních trzích. Generali pojišťovna je tedy s aktivy v hodnotě 18 miliard korun jednou z největších u nás. V oblasti čísel tato suma znamená 350 000 neživotních a 70 000 životních pojištění. S počtem zaměstnanců blížící se 800 pak patří i k významným zaměstnavatelům, kteří významně promlouvají do chodu celé ekonomiky. Externě se společností Generali spolupracuje dalších zhruba 2 000 obchodních zástupců.

Služby Generali pojišťovny

Generali pojišťovna se snaží působit na klienta komplexně ale zároveň velmi individuálně. Sjednávání a řešení pojistných událostí se děje formou privátních setkání a nejlépe prostřednictvím jediného agenta, ke kterému si klient po čase vybuduje vztah a tím pádem společnost získá stálého a spokojeného klienta. Neustále se rozšiřující síť poboček je také krokem kupředu, jelikož se Generali pojišťovna snaží maximálně usnadňovat komunikaci a celou administrativu s klientem. Hlavním cíle Generali pojišťovny je být rychlou, moderní a flexibilní institucí, které má žádané produkty a o které se ve společnosti takříkajíc ví.

Nabídky Generali pojišťovny

Silný hráč trhu, kterým Generali pojišťovna bezesporu je, musí mít ty nejlepší produkty a rozhodně je musí neustále oživovat. O to se také Generali snaží. Celá škála produktů v oblasti životních, ale i neživotních pojištění dokáže oslovit prakticky každého zájemce. Generali se zaobírá i trhem s povinným ručením, kde se snaží svým vlastním programem oslovit klienty a odměňovat dobré řidiče, kteří dlouhodobě jezdí bez nehod.

Povinné ručení Generali

Tím nejdůležitějším pojištěním, které Generali nabízí je povinné ručení. Jedná se o produkt, jež je upraven zákonem. Jeho hlavní funkcí je ochránit druhé osoby při nehodě před újmou na majetku a zdraví.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky