Pojišťovna ČSOB povinné ručení

Pojišťovna ČSOB povinné ručení

Povinné ručení u ČSOB pojišťovny představuje velmi propracovaný a důsledně připravený produkt. Jde o zákonné pojištění, které je však možné, za dodržení předepsaných zásad, určitým způsobem modifikovat a přizpůsobovat přesně na míru každému řidiči. O to se také ČSOB pojišťovna svým povinným ručením snaží, jelikož ví, že pouze spokojený klient zde povinné ručení opět prodlouží.

Možnosti povinného ručení u ČSOB

Povinné ručení u ČSOB pojišťovny nabízí celou paletu variant. Jde o možnosti v limitech pojistného krytí a i volbu spoluúčasti řidiče, pokud o ni má zájem. To vše se samozřejmě promítá do ceny. Čím vyšší spoluúčast (pokud tedy nějaká vůbec), tím nižší placení pojistného. Dále je možné využít řadu slev, kterými především ČSOB pojišťovna svým povinným ručením oslovuje klienty. Dobrý řidič si může přijít na slevu přes 30%, některá starší vozidla mají dalších 20% slevy a navíc určité bezrizikové a méně nehodové okresy mohou získat dalších 10% slevy. Pokud tedy dokážete využít těchto možností, konečná sleva a tedy výsledná cena může být velice příznivá a výhodný.

Zvýhodnění řidičů u ČSOB

ČSOB pojišťovna sází také na kvalitní řidiče, kteří jezdí dlouhodobě bez nehod. Těm je ochotna instituce poskytnout další slevy a až do nějakého pojistného plnění je možné čerpat bonusy a využívat slev. Slevy jsou trvalé, takže se nemusí klient bát, že by mu je instituce v dalším roce bez nehody nepřiřkla. Řada klientů má zájem i o havarijní pojištění, které pokud je také uzavřeno u ČSOB pojišťovny společně s povinným ručením, vychází nesrovnatelně levněji a výhodněji. Díky tomu si tedy řada lidí sjednává oba produkty naráz a tím ochrání jak svůj vlastní majetek, tak škody, které případně způsobí.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky