Pojišťovna ČPP povinné ručení

Pojišťovna ČPP povinné ručení

Povinné ručení od České podnikatelské pojišťovny představuje velice dynamický produkt. Svým prozákaznickým přístupem si dokázala ČPP vybudovat velmi silnou základnu svých klientů a neustále ji rozšiřuje. V současnosti je společnost, blížící se pozvolna k bájné hranici jednoho milionu pojištěných vozidel, třetím největším poskytovatelem povinného ručení u nás. Jde tedy již o stálici na pojistném trhu a podle toho také adekvátně rozšiřuje svou nabídku.

Povinné ručení speciálně u ČPP

Díky tomu, že na českých silnicích neustále přibývá vozidel, logicky se snaží i pojišťovny přicházet neustále s něčím novým. ČPP rozhodně není výjimkou. Povinné ručení představuje zákonem upravený povinný druh pojistky na motorová vozidla, která jezdí po českých silnicích. Kryje škody, které jsou způsobené další osobě a to jak na majetku, tak i na jejím zdraví.

Možnosti povinného ručení u ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna připravila celou řadu odměn a bonusů pro své klienty v oblasti povinného ručení. Hlavní apel je na řidiče zodpovědné a jezdící bez nehod. Ti mají obecně u všech pojišťoven výhodu a ČPP rozhodně není výjimkou. Bonus za bezeškodní průběh může u ČPP dosahovat desítky procent. Navíc pojišťovna umožňuje při bezeškodním průběhu pojištění pojistit přívěsný vozík úplně zadarmo.. V kombinaci s havarijním pojištěním pak přináší ČPP také zvýhodnění a to v rámci uzavření obou pojištění společně. Díky tomu získá klient ČPP pomoc, pocit bezpečí a díky propracovanému systému i rychlé vyřizování škodných událostí a jejich úhrady.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky