Pojišťovna ČPP

Pojišťovna ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) je velmi dynamicky se rozvíjející institucí, která se snaží svým neustálým rozvojem zařadit mezi významné hráče na českém trhu. V posledních letech získala velmi zásadně na významu a spolupodílí se na vytváření odpovědného pojistného prostředí. Aktuálně se dokonce dostala již na třetí příčku, co se počtu pojištěných vozidel v naší zemi týče. Majitelem ČPP je mezinárodní silná skupina Vinna Instance Group, která tak i prostřednictvím ČPP výrazně působí na českém trhu.

Skupina ČPP

Vinna Instance Group tedy zaštiťuje veškerou aktivity ČPP a díky jejímu zázemí má česká společnost značné výhody. Může získávat cenné rady a skutečnosti od své mateřské firmy a tato nadnárodní korporace je i jistou oporou a záchranným polštářem pro případ krátkodobé krize. O tyto skutečnosti se tak může ČPP opřít a budovat svou značku, strategii a rozšiřovat své pole působnosti v naší republice.

Samotná ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna pak sama o sobě funguje na obecném komerčním principu a dosahuje každoročního růstu okolo 10%. I přes špatnou situaci na trzích v posledních letech dokázala ČPP aktivně růst, tvořit zisk a přibližovat se dvěma hlavním hráčům na trhu. Nyní tak ČPP již patří k hlavním pilířům českého pojišťovnictví a musí se s ní rozhodně i do budoucna počítat.

Individuální přístup ČPP

Svůj dynamický růst opřela ČPP především o osobní přístup ke každému klientovi, který je spojený s maximální snahou splnit jeho očekávání, požadavky a přání. To přináší klientům ČPP pocit spokojenosti a dobrého zabezpečení svého majetku. K hlavnímu sortimentu ČPP patří bezesporu povinné ručení, havarijní pojištění a také životní pojištění. Princip úspěšné práce ČPP je spojen s rychlým, kladným a jednoduchým vyřizováním škodných událostí, jelikož si je společnost vědoma toho, že práce rychlé vyřešení události a úhrada peněz poškozenému vrhají to správné světlo na fungování celé pojišťovny.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky