Pojišťovna Axa povinné ručení

Pojišťovna Axa povinné ručení

Povinné ručení, jako jeden ze základních stavebních kamenů pojišťovny AXA, je bezesporu dominantou celé firmy. Jde o jedinečný produkt, který mohou využívat prakticky všichni majitelé motorových vozidel. Nejrůznější zvýhodnění a možnosti, které AXA nabízí, jsou velmi zajímavé a oslovují čím dál více řidičů. Jde o štiku českého pojistného trhu a podle toho se také pojišťovna chová.

Princip povinného ručení u AXA pojišťovny

Stejně jako u každé jiné pojišťovny i u AXA je nutné sledovat zákonné požadavky a normy. Povinné ručení je nařízeno zákonem pro všechny motorová vozidla, která vyjedou na českou silnici. Je nutné ho zkrátka mít. Není již nařízeno, kde si ho mohou motoristé uzavírat, takže zde se otevírá široké pole působnosti komerčním pojišťovnám a právě AXA se snaží do pojistného trhu výrazně promlouvat.

Výhody povinného ručení AXA

Povinné ručení v nabídce pojišťovny AXA představuje jasnou předlohu, podle které si může každý jednoduše vypočítat a promítnout, na kolik ho dané povinné ručení skutečně vyjde. Hlavní, co hraje roli je bezesporu velikost plnění, tedy limity plnění ze strany pojišťovny. Podle toho se odvíjí i cena povinného ručení. AXA pojišťovna se snaží apelovat na dobré řidiče, kteří jezdí bez nehod a těm přináší řadu dalších zvýhodnění a slev. I věrný zákazník je u AXA vítán, takže pokud vydržíte u společnosti několik let po sobě, čeká vás další možnosti slev a bonusů v závislosti na aktuálních možnostech a daných podmínkách. Při vyřizování povinného ručení u AXA jde vždy o striktně a přesně nastavení parametrů a podle toho se odvíjí cena. Do hry vstupuje celá řada faktorů ohledně vozidla i jeho majitele. Sjednání povinného ručení u AXA je tak velice individuální a přesně na míru dle požadavků klienta.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky