Pojišťovna AXA

Pojišťovna AXA

Pojišťovna AXA v České republice je součástí velké mezinárodní pojišťovací a bankovní skupina AXA. Jde o nadnárodní korporaci, která se zabývá především poskytováním životních a penzijních pojištění. V celosvětovém měřítku jde o velmi významného hráče. Pro pojišťovnu AXA v České republice to znamená silnou podporu, know-how, zázemí a případný finanční polštář a zajištění. Toho všeho může česká pobočka kdykoliv využít a díky tomu může expandovat a oslovovat zákazníky prakticky neustále. Jde o dynamicky se rozvíjející společnost, která klade důraz na individuální přístup ke klientům.

Skupina AXA

Skupina AXA funguje dlouhodobě v celosvětovém měřítku a snaží se oslovovat klienty prostřednictvím aktivních kanálů. Produkty z oblasti životního a penzijního připojištění jsou doplňovány dalšími životními i neživotními pojistkami, které pak souhrnně tvoří komplexní portfolio společnosti. Tisíce zaměstnanců a desetitisíce externích agentů po celém světě pomáhají dennodenně vytvářet pojem o značně AXA. Česká republika není výjimkou.

Pojišťovna AXA v ČR

AXA pojišťovna je v naší zemi docela nováček. Své působení oficiálně zahájila v roce 2008, přesto je její povědomí více než rozšířené. Hlavními produkty od pojišťovny AXA jsou dnes pojištěné majetku a pojištění motorových vozidel. Na těchto prioritách hlavně společnost AXA staví. Díky aktivní politice a velmi konkurenčním nabídkám se daří pojišťovně AXA získávat klienty, kteří přecházejí od méně výhodných institucí. Za krátkou dobu působení na českém trhu si tak AXA vybudovala již velice silnou pozici. V oblasti povinného ručení je v naší zemi veliký potenciál a přesně na to se také v pojišťovně AXA zaměřili. Zákonná povinnost pro všechna vozidla dělá z motoristického trhu jeden z největších pojistných trhů v naší zemi, co se sortimentu týče.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky