Pojišťovna Allianz povinné ručení

Pojišťovna Allianz povinné ručení

Povinné ručení představuje zákonné pojištění vozidla a je pro všechny povinné. Hlavním účelem je ochrana majetku a zdraví. Povinné ručení nejen u pojišťovny Allianz slouží ke krytí škod způsobených neúmyslně pojištěný vlivem řízení vozidla dalším osobám. Jde o celou řadu možných úhrad, ale k nejčastějším se řadí úhrada škody na poničeném vozidle či majetku poškozeného. Povinné ručení pojišťovny Allianz je velmi lukrativním a zajímavým produktem především pro poctivé, opatrné a beznehodové řidiče. Pomocí řady bonusů, výhod a slev je tak možné pořídit povinné ručení u pojišťovny Allianz za skvělé ceny a při tom stále využívat dostatečného pokrytí.

Možnosti povinného ručení od Allianz

Sortiment povinného ručení od pojišťovny Allianz je tak široký, že až může být problém se v něm zorientovat. Avšak díky tomu může Allianz pojišťovna nabízet produkty prakticky pro všechny řidiče a vycházet každému z nich maximálně vstříc. Každý motorista zde dokáže uspokojit své potřeby, stačí se jen zeptat či si sám vybrat variantu, která nejvíce vyhovuje jeho požadavkům. Již v základním hledisku, tedy limitech plnění nabízí Allianz pojišťovna tři možnosti a to 35 milionů na zdraví a majetek, 50 milionů na zdraví a majetek či plnění až do 100 milionů na škody způsobené na zdraví a majetku. Samozřejmostí jsou doplňková pojištění, připojištění a další přizpůsobení, které mohou významně promluvit jak do ceny, tak ale i ochrany vozidla. Allianz se snaží na klienty působit systémem slev a bonusů.

Výhody Allianz povinného ručení

Princip povinného ručení je jasný. Čím méně člověk působí škod na jiném majetku, tím spíše je pro pojišťovnu zajímavým. Proto funguje systém bonusů za bezeškodní průběh, který může u Allianz pojišťovny vyšplhat až na úctyhodných 55 procent. K dalším slevám patří kombinace havarijního pojištění a povinného ručení. Pokud si klient sjedná oba produkty u Allianz pojišťovny, vyjdou mu podstatně levněji. Zajímavý je bonus pro řidiče s dětmi, kde Allianz nabízí slevu 10%. Věrnost se u této pojišťovny také výrazně cení a to dalšími 10%. Zkušené řidiče si chce také pojišťovna předcházet a tak nabízí pro motoristy nad 40 let další 10% slevu. Součtem všech těchto výhod se dostává cena Allianz pojištění na skvělou úroveň a ne nadarmo je štikou českého pojišťovnictví.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky