Pojišťovna Allianz

Pojišťovna Allianz

Allianz pojišťovna je zavedenou institucí, která funguje na českém trhu již od roku 1992. Svým základním kapitálem 600 milionů korun působí dlouhodobě a stabilně dokáže získávat a udržet si své klienty. Allianz pojišťovna je součástí velké korporace Allianz New Europe Holding, která je v Evropě jednou z nejsilnějších skupin. Samotná Allianz pojišťovna pak působí v rámci České republiky prostřednictvím propracované sítě poboček, ve kterých pracuje zhruba 750 zaměstnanců. Samozřejmostí jsou externí pojišťovací zprostředkovatelé, kterých společnost využívá zhruba 1500.

Skupina Allianz New Europe

Holding Allianz New Europe je nejen významným hráčem v Evropě, ale dokáže se prosazovat i na celosvětovém pojišťovnickém trhu. Díky působení ve více než 70 zemích světa dokáže skupina Allianz generovat dlouhodobě kladný zisk a působit tak pozitivně na své okolí. Díky tradici a kvalitním službám získává Allianz stále nové a nové klienty, jelikož je zárukou kvality, jistoty a dobrého zabezpečení. Historicky funguje Allianz již od roku 1890, kdy se zrodila první společnost s tímto názvem v Německu. Prvními produkty společnosti bylo životní pojištění. Svým významem jde o mimořádnou instituci, vždyť třeba jednu z největších katastrof na moři, potopení Titanicu, likvidovala právě Allianz pojišťovna.

Nabídka Allianz pojišťovny

Allianz je především pojišťovací institucí. Ve svém portfoliu má prakticky všechny druhy pojistek a pojištění. Jde o dělení produktů na pojištění životní a neživotní. Díky individuálnímu přístupu k zákazníkům dokáže Allianz pojišťovna vytvářet produkty přesně šité na míru každému klientovi a navíc je možné každý takový produkt při jeho využívání aktivně spravovat a flexibilně upravovat. Allianz pojišťovna vychází svým zákazníkům vstříc a ty jsou jí za to vděčni, zůstávají u ní a rozšiřují zde své portfolio.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky