Pojištění druhého vozidla

Pojištění druhého vozidla

Pojištění druhého a dalších vozidel nabízí v dnešní době velice šikovnou variantu pojištění, jelikož sebou nese celou řadu výhod a v porovnání s pojištěním samostatným pro každé vozidlo i výrazné cenové zvýhodnění.

Flotila

U firem se nejčastěji využívá pojmu flotila, což představuje skupinové pojištění dvou a více vozů, které jsou zahrnuty pod jedním povinným ručením, jednou smlouvou. V současnosti, kdy řada rodin využívá několik automobilů, se dostává i do popředí v domácnostech a flotilové pojištění je velmi užitečným nástrojem i pro fyzické osoby.

Výhody pojištění dalšího vozu

Tím, že jsou vozidla pojištěna u jedné pojišťovny skupinově, nejen že odpadají starosti o dvě pojistky, dvoje hlídání platby, dvě smlouvy a další duplicity. Ale navíc při uzavření pojištění na druhé a další vozidla vzniká automaticky nárok na výraznou finanční slevu a to v řádech desítek procent. Pojišťovny si tak chtějí udržet své klienty. Důležité pouze je dodržet, aby vozidla měla stejného pojistníky, tedy osobu, která sjednává pojištění. Na řízení vozidla a jeho využívání tento údaj nemá jakýkoliv vliv. Pojištění více vozů u jedné pojišťovny tak přináší pohodlí, komfort a výrazné slevy.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky