Hasičská vzájemná pojišťovna

Hasičská vzájemná pojišťovna

Hasičská vzájemná pojišťovna patří k nejstarším tuzemským pojišťovnám vůbec. V naší zemi působila již na začátku 20. století. Své znovuzrození zažila Hasičská vzájemná pojišťovna v roce 1991, kdy byla opětovně založena a vlastníkem byla Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Společnost se opírá o zajištění u HSBC Insurence, takže s její solventností a likviditou nejsou nikdy žádné problémy. Jde o zavedenou a stabilní instituci, která má řadu zkušeností a na pojistném trhu se pohybuje dlouhodobě a dlouhodobě úspěšně.

Hasičská vzájemná pojišťovna nedisponuje přehnaným základním kapitálem, avšak přesto dokáže kumulovat relativně solidní zisk i v dnes nepříznivé době. Jde o malou pojišťovnu, která dbá především na osobní kontakt, reference a velmi individuální přístup ke každému jednotlivému klientovi. Hasičská vzájemná pojišťovna není tedy vyloženě žralokem pojišťovnického trhu, ale spíše regionálním hráčem, na kterého je však rozhodně spoleh.

Nabídka Hasičské vzájemné pojišťovny

Sice nejde o velkou pojišťovnu, avšak svou nabídkou se prakticky s největšími hráči na trhu rovná. Nabídka produktů Hasičské vzájemné pojišťovny je kompletní a pro fyzické osoby představuje pojištění majetku i života, cestovní pojištění či odpovědnostní pojistky. Podnikatelé využívají především odpovědnost, pojištění přepravy a majetku jako takového. Pojišťovna se také snaží prosadit na trhu s povinným ručením a tomu podřizuje svou strategii. Na tak velkém trhu, kterým bezesporu motoristický trh u nás je, se snaží získat významnější, než jen regionální postavení. To je však velmi složité, jelikož společnost má pouze několik vlastních poboček ve větších městech, takže její produkty zprostředkovávají spíše agenti a obchodníci.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky