Česká pojišťovna

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna je jedničkou v pojištění vozidel na českém trhu. Je nejenom hlavní a největší pojišťovnou na povinné ručení, ale celkově v pojištění majetku i zdraví. Jde o tradiční českou instituci, která drží primát již dlouhou dobu a jen tak na první místo někoho nepustí. Svou působnost začala Česká pojišťovna datovat od roku 1991. V současnosti obsluhuje několik milionů klientů z celé země napříč nejrůznějšími druhy pojištění.

Skupina České pojišťovny

Česká pojišťovna patří pod Generali PPF Holding a díky tomu může ještě více rozšiřovat své pole působnosti. Díky zázemí v tak silné skupině může Česká pojišťovna ještě více a důrazněji získávat klienty a využívat zkušeností, které její mateřská společnost v celosvětovém měřítku již získala.

Lídr trhu v České republice

Česká pojišťovna nabízí produkty jak fyzickým, tak i právnickým osobám. Jde o komplexní pojišťovnu, která obsluhuje klienty napříč všemi spektry. Kompletní nabídka dává České pojišťovně možnosti jednání a nabízení produktů, které jen tak jiné menší pojišťovny nabídnout nemohou. Rozsáhlá a propracovaná síť poboček s více než 4000 zaměstnanci a dalšími 6000 agenty tvoří zprostředkování České pojišťovny ideálně dostupné. Počet poboček přesáhl v nedávné době 3000, takže Česká pojišťovna a její zastoupení jsou v naší zemi opravdu husté. V souhrnu spravuje pojišťovna více než 10 milionů smluv s objemem více než 130 miliard korun. Česká pojišťovna dává svým klientům pocit jistoty, bezpečí a komfortu. Jde o tradiční českou instituci a díky tomu si udržuje své klienty a neustále získává nové.


http://pojisteniproauta.cz - pojištění vozdiel pro všechny druhy aut.

Novinky